SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Moskitiera – skuteczny sposób na owady

 

Lato, które powoli się do nas zbliża to pora roku, w którym każdy lubi szeroko otworzyć okno i cieszyć się promieniami słońca. Niestety ma to swoje wady, muchy i komary, które chmarami lgną do naszych mieszkań potrafią napsuć krwi. Prostym i skutecznym rozwiązaniem, które ochroni nas przed inwazją niechcianych gości są moskitiery.

 

Skuteczna ochrona nieszpecąca wnętrza

Nie musimy się obawiać, że moskitiera oszpeci wygląd naszego okna. Nowoczesne produkty wykonane są z najwyższej jakości , lekkiego i niemal niewidocznego materiały, a mimo to, skutecznie chroniącego przed najmniejszymi insektami.

Wielkość otworów w siatce została dobrana w taki sposób, że efektywnie zatrzymuje owady, nie utrudniając przy tym właściwej cyrkulacji powietrza oraz nie zakryje widoku za oknem.

 

Właściwy wybór na każde okno

Nie trzeba się martwić tym, że moskitiera nie będzie pasować na nasze okna, są przecież produkowane na wymiar.

A co z montażem? Moskitiery ramkowe można montować w oknach rozwierno-uchylnych, w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ich założenie jest na tyle proste, że każdy może sobie z tym poradzić.

Jednak montaż niektórych modeli jak na przykład moskitiery rolowane, otwierane czy przesuwne najczęściej stosowane przy drzwiach balkonowych lub tarasowych wymaga wiedzy i doświadczenia. Takie moskitiery montowane są za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej. Najwygodniej więc kupić moskitiery z pomiarem i montażem.

 

A co z utrzymaniem w czystości?

Wyczyścimy je bez trudu, za pomocą letniej wody z dodatkiem mydła lub płynu do naczyń. Do mycia nie należy używać detergentów.

Moskitiery są bardzo praktyczne i dzięki nim, możemy cieszyć się latem w pełni, bez niechcianych gości.