SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

Blog

Elektronika stanowi bardzo ważny element w naszym życiu. Ułatwia nam kontakty międzyludzkie, pozwala ciekawie spędzać czas. Jej jedynym minusem jest niestety cena. Aby więc nie kupować co kilka miesięcy nowych sprzętów warto o nie właściwie zadbać. Pomogą nam w tym odpowiednio dobrane zasłony okienne, rolety i żaluzje.

 

Urządzając mieszkanie, często zapominamy o roletach na poddaszu. W końcu nie musimy obawiać się wścibskich spojrzeń sąsiadów. Po czasie dochodzimy jednak do wniosku, że osłony okienne to rzecz niezbędna, również na oknach dachowych. Nie tylko będą chronić nas przed intensywnym światłem słonecznym, ale także staną się wyjątkową dekoracją.

 

Rolety rzymskie są bardzo funkcjonalne i estetyczne. Idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych oraz stylowych. Dlaczego warto je zamontować?

 

Trudno nam wyobrazić sobie, że jeszcze kilkaset lat temu nasi przodkowie przebywali w pomieszczeniach, w których znajdowały się jedynie niewielkie szczeliny zamiast okien. Teraz możemy cieszyć się promieniami słonecznymi i pięknymi widokami cały czas! Jednak aby odgrodzić się od ciekawskich spojrzeń przechodniów i sąsiadów oraz ochronić przed słońcem potrzebujemy osłon okiennych.

 

Osłony są często ostatnim elementem, na jaki zwracamy uwagę przy dekorowaniu pomieszczenia, jednak mogą mieć duże znaczenie dla ogólnego stylu. Istnieje wiele rodzajów zasłon do wyboru, w tym rolety, żaluzje czy plisy, a każde z nich mogą być dodatkowo wykonane z przeróżnych materiałów. Na które zatem powinniśmy się zdecydować?

 

Rolety rzymskie stają się popularniejsze z dnia na dzień. Wyjątkowo prezentują się na naszych oknach, a przy tym doskonale spełniają swoje zadanie, zapewniając nam maksymalny komfort. Trzeba jedynie odpowiednio dobrać materiał, jego rodzaj oraz grubość i fakturę.

  

Jest wiele rzeczy, którymi kierujemy się wybierając roletę – kolor, rozmiar, grubość tkaniny, wzór, jednak rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, czy ma to być roleta wolnowisząca czy w kasecie. Który z tych dwóch rodzajów jest lepszy?

 

Rolety dzień-noc stały się ostatnio niezwykle popularne. To za sprawą ich funkcjonalności oraz walorów estetycznych. Szczególnie spodobają się osobom, które pragną pogodzić ze sobą niezawodną funkcjonalność z niepowtarzalnym designem. Ich największą zaletą jest możliwość uzyskania efektu maksymalnego zaciemnienia lub rozjaśnienia przestrzeni oraz korzystna cena. To najbardziej uniwersalna zasłona okienna dostępna na rynku.

 

Salon jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. To tutaj przesiadujemy najdłużej, to również tutaj przyjmujemy naszych gości. Warto więc zadbać o to, aby był elegancki i robił wrażenie. Nie potrzebujemy do tego kosztownego remontu. Interesujący efekt uzyskamy jedynie dzięki samym zasłonom okiennym. Jaki rodzaj zasłon zastosować w salonie? Nie zapominajmy o funkcjonalności.

 

Osłona okienna powinna być nie tylko praktyczna, ale także piękna i ponadczasowa. Otrzymamy to wszystko dzięki żaluzjom drewnianym, które łączą klasyczny design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Odpowiadamy, dlaczego żaluzje drewniane to dobry wybór.

 

Biuro to wizytówka każdej firmy. Powinno być schludne, jasne oraz oddawać charakter działalności. Klient pierwsze na co zwraca uwagę po wejściu do pomieszczenia to jego wystrój, dlatego tak ważne jest to, aby biuro było odpowiednio zaprojektowane. Duże znaczenie mają zasłony okienne. Czy rolety to dobre rozwiązanie?

 

Urządzając biuro trzeba pomyśleć o kilku rzeczach – przestrzeń powinna być schludna, elegancka i miła dla oka. Jednocześnie nie możemy przesadzać z kosztami. Początkujący przedsiębiorca powinien świadomie gospodarować pieniędzmi. Szukamy zatem sprawdzonego rozwiązania jako zasłona okienna. Co jest eleganckie, praktyczne i jednocześnie tanie? Żaluzje aluminiowe! Dlaczego to właśnie one sprawdzą się w biurze?

 

 • Podstrona 1 z 3
 • 1
 • 2
 • 3