SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

Roleta harmonijkowa

Plisy okienne to prawdziwy hit. W ostatnich latach zaskarbiły sobie uznanie klientów na całym świecie. Nic w tym dziwnego, w odróżnieniu od standardowych rolet można zasłonić okno w dowolny sposób, na przykład tylko dolną, lub tylko górną część, a dodatkowo są równie funkcjonalne i wygodne. Szeroki wybór tych zasłon oferuje salon plisy Częstochowa SDO Rolety.


Plisy nie są nowością na naszym rynku. Na pewno wielu z Was widziało te przesłony, ale nawet nie wiedzieliście, że to właśnie są plisy. Roleta harmonijkowa, roleta plisowana, roleta harmonijkowa plisowana a nawet żaluzja harmonijkowa czy żaluzja plisowana… rożnie sprzedawcy je nazywają. Niezależnie jednak od nazwy, plisy to świetnie rozwiązanie do każdego nowoczesnego wnętrza.


Czy każda roleta plisowana jest taka sama? Jak je odróżnić? Którą wybrać? Na początku przyjrzyjmy się samej konstrukcji plisy. Na wstępie warto zaznaczyć, że ich budowa nie jest skomplikowana i ich obsługa nikomu nie przysporzy problemów. Rolety harmonijkowe zbudowane są z dwóch ruchomych profili, do których przymocowany jest materiał, no i oczywiście z samego materiału, który w przypadku tego rozwiązania, składa się w harmonijkę, a nie zwija w rulon, tak jak ma to miejsce w przypadku typowych rolet. Przed zakupem przesłon można je oczywiście dokładnie obejrzeć w salonie plisy Częstochowa SDO Rolety.


A co z montażem? Salon plisy Częstochowa SDO Rolety oferuje bezpłatny pomiar i montaż. Nie musisz się bać, że zamówione plisy nie będą pasować.


Salon plisy Częstochowa SDO Rolety oferuje wiele rodzajów plis. W zależności od wybranego modelu, mogą być montowane w świetle szyby, na skrzydle okiennym, we wnękach i na oknach dachowych. Sterować nimi możemy za pomocą sznurka, uchwytów, lub łańcuszka. Sam wybierasz co jest dla Ciebie najwygodniejsze. Zastosowań tych przesłon okiennych jest naprawdę wiele.


Czy rolety plisowane wyprą standardowe rolety, które znamy? Trudno oceniać. Jedno jest jednak pewne. Zdobywają coraz to większe rzesze zadowolonych klientów. Wpływa na to m.in. możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań, na przykład montażu dwóch tkanin o różnym stopniu zaciemnienia oraz to, że zamontować je można na każdym rodzaju okien.