SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

Blog

Żaluzje to obok zasłon materiałowych, plis i rolet jedna z najpopularniejszych form osłony okien przed światłem. Są praktycznie wszędzie, w domu, w biurze, w sklepie… Nic w tym dziwnego, są trwałe, eleganckie, proste w obsłudze i doskonale chronią przed słońcem. Do wyboru mamy też wiele wariantów żaluzji. Jak je dzielimy?

 

Żaluzje to obok zasłon materiałowych, plis i rolet są jedną z najpopularniejszych form osłony okien przed światłem. Są praktycznie wszędzie, w domu, w biurze, w sklepie… Nic w tym dziwnego, są trwałe, eleganckie, proste w obsłudze i doskonale chronią przed światłem. Do wyboru mamy też wiele wariantów żaluzji. Jak je dzielimy?

Wybierając dekoracje okienne mamy często dylemat, co będzie najlepsze, najładniejsze i najbardziej praktyczne. Niezwykle modne ostatnio stały się plisy. Są bardzo wygodne i świetnie się sprawdzą na oknach. Brzmi idealnie prawda? Pojawia się jedynie pytanie, jak je czyścić?

 

Jeśli posiadasz w domu kota, na pewno wiesz, że to skoczne zwierzę to kiepskie połączenie z żaluzjami, roletami i firanami. Wiem to z własnego doświadczenia. Szybko znalazłam jednak dobry sposób. Dzięki niemu Ty też możesz sporo zaoszczędzić, większość sprzedawców nie udziela bowiem reklamacji na kocie pazury.

 

Rolety typu „dzień-noc” to najnowsza propozycja wśród osłon okiennych. Dzięki swoim uniwersalnym zastosowaniom, zdobyła już spore uznanie wśród klientów.

 

Rolety to praktyczny, elegancki i modny sposób na zasłonięcie okien. Chronią nas i wnętrza naszych mieszkań przed nasłonecznieniem, a nasze okna i ekrany komputerów czy telewizorów przed refleksami. Pojawia się tylko pytane, które z rolet wybrać? W gąszczu rozwiązań będziemy mieć nie lada orzech do zgryzienia. Zastanówmy się pomiędzy roletami w zabudowie i bez zabudowy.

 

 • Podstrona 3 z 3
 • 1
 • 2
 • 3