SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Urok żaluzji bambusowych

 

To chyba najbardziej klasyczne, z którymi możemy się spotkać. Są wyjątkową formą aranżacji wnętrza, dzięki której zyskuje ono indywidualny charakter oraz wygląd, a jednocześnie nie można im odmówić funkcji praktycznych. Są wyjątkowo trwałe oraz proste w czyszczeniu. Odpowiedzmy sobie na pytanie – dlaczego warto zainwestować w żaluzje bambusowe? Powodów jest wiele.

 

Doskonałe zaciemnienie

Wszyscy znamy ten ból, kiedy uciążliwe promienie słoneczne przebijają się do wnętrza pomieszczeń, jednocześnie świecąc nam prosto w oczy. Nie będziemy mieć z tym problemu jeżeli wybierzemy żaluzje bambusowe. Nic nie daje lepszego zaciemnienia niż one.

Żaluzje bambusowe dają gwarancję, że w przypadku zasłonięcia okna zyskujemy całkowitą ochronę. To szczególnie przydatne w upalne dni takie jak teraz, kiedy próbujemy ustrzec pomieszczenie przed nagrzaniem, a nasze oczy przed słońcem. To też dobra osłona przed wścibskimi spojrzeniami sąsiadów.

 

Utrzymanie w czystości

Materiał potrafi się szybko zabrudzić i zakurzyć a żaluzje aluminiowe potrafią się odkształcić. W przypadku żaluzji bambusowych, nie mamy tego problemu. Są łatwe w utrzymaniu czystości i nie ulegają odkształceniom. Dodatkowo nie wchłaniają przykrych zapachów i kurzu. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką i po kłopocie.

 

Najwyższa jakość

Drewno to bardzo wdzięczny materiał, który pozostaje w dobrej kondycji na długie lata. Bambus jest niezwykle trwały i wytrzymały. Takie cechy to gwarancja funkcjonalności i zadowolenia użytkowników. Mamy więc pewność, że nawet po wielu latach użytkowania oraz czyszczeniu, nasze osłony okienne dalej będą cieszyć oko.

 

Piękny, klasyczny wygląd

Jeśli już mowa o cieszeniu oka. Żaluzje bambusowe to klasyka sama w sobie. Pasują do każdego typu pomieszczeń, niezależnie od tego czy są utrzymane w nowoczesnym czy bardziej ekstrawaganckim klimacie. Dodatkowo żaluzje bambusowe wpasują się do każdego typu pomieszczenia, od kuchni, poprzez łazienkę, aż po salon i sypialnie.