SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Plisy, żaluzje, rolety – wybieramy rozwiązanie do biura

 

Urządzając gabinet, niezależnie od tego czy mieści się w naszym domu czy też biurze, należy mieć na uwadze jego elegancki i profesjonalny charakter. Pamiętajmy o tym, że to miejsce, do którego będziemy zapraszać potencjalnych klientów. Dodatkowo, zasłona okienna powinna też być praktyczna i ułatwiać pracę. Które rozwiązanie wybrać i czym kierować się podczas wyboru?

 

Jakość wykonania

Plisy, żaluzje i rolety to doskonałe rozwiązanie do biura. To świetna ozdoba, która doda charakteru naszemu gabinetowi a dodatkowo, wszystkie te rozwiązania są bardzo praktyczne. Pozwalają w kilku ruchach wpuścić do wnętrza promienie słoneczne i światło. Mogą też ograniczyć ten dostęp. Muszą jednak wyróżniać się dobrą jakością wykonania. Pamiętajmy o tym, że będą używane od kilku do kilkudziesięciu razy dziennie. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby przestały działać i zacięły się w najmniej odpowiednim momencie – na przykład podczas rozmowy o interesach.

 

Elegancja

Zasłony okienne do biura powinny być eleganckie. Dzięki temu pięknie się prezentują zarówno w blasku słońca, jak i w sztucznym oświetleniu. Podkreślają tym samym formalny styl pomieszczenia, który w kontaktach z klientami ma istotne znaczenie. Klienci zwracają uwagę na takie szczegóły.

 

Jakie rozwiązanie wybrać?

Dobrym wyborem są drewniane żaluzje, które zawsze są w modzie, a dodatkowo zawsze pięknie się prezentują. Pasują też do każdego stylu, niezależnie od tego czy wystrój wnętrza jest nowoczesny czy klasyczny. Zaletą tego rozwiązania jest też to, że drewniane żaluzje są proste w czyszczeniu.

 

W gabinecie sprawdzą się również żaluzje plisowane, a ich cena wcale nie odbiega od standardowych zasłon.

Fani bardziej klasycznych rozwiązać mogą postawić na sprawdzone rolety.

 

Tak niewiele potrzeba, aby nadać wnętrzu odrobinę elegancji. Ważne jest jedynie to, aby zasłony okienne w biurze podkreślały formalny charakter pomieszczenia i były praktyczne. Na pewno nie zawadzi też, kiedy wprowadzą odrobinę ciepła do biura. To na pewno ułatwi rozmowy biznesowe i poprawi nastrój pracownikom.