SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Dlaczego warto zainwestować w żaluzje drewniane?

 

Osłona okienna powinna być nie tylko praktyczna, ale także piękna i ponadczasowa. Otrzymamy to wszystko dzięki żaluzjom drewnianym, które łączą klasyczny design z nowoczesnymi rozwiązaniami. Odpowiadamy, dlaczego żaluzje drewniane to dobry wybór.

 

Lepsza ochrona przed światłem i większa prywatność

Możliwość podnoszenia i regulowania kąta nachylenia lameli służy dowolnemu dawkowaniu dopływu naturalnego oświetlenia do wnętrza. Chronią również pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem oraz umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Pozwalają ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności zmniejszenia ilości oświetlenia oraz całkowicie lub częściowo zaciemniać okno. Nie trzeba chyba mówić co to dla nas oznacza. Doskonała ochrona przed słońcem i największa prywatność.

 

Trwałość i wykonanie

Drewno to bardzo wdzięczny materiał. Żaluzje z niego wykonane są bardzo żywotne. Nie ulegają odkształceniom i nie są tak narażone na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się nimi bardzo długo.

 

Piękno i ponadczasowość

Żaluzje drewniane to absolutna klasyka, która nigdy nie wyjdzie z mody. Dzięki zastosowaniu naturalnego materiału dają poczucie ciepła. Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli tworzą niecodzienny, elegancki wystrój wnętrza. Idealnie pasują do wnętrz, w których przeważa klasyczna linia retro, drewno, bądź aluminium i szkło. Tym bardziej, że z powodzeniem można nadać im dowolny kolor i odcień.

Nigdy nie przestaną być też modne. Drewniane żaluzje są całkowicie uniwersalne i od wielu lat stanowią najpopularniejszy typ zasłon okiennych.

 

Proste czyszczenie

Drewno to materiał, który jest bardzo prosty w utrzymaniu w czystości. Drewniane lamele wystarczy jedynie przetrzeć suchą, lub wilgotną ściereczką. Kilka płynnych ruchów i będą jak nowe.