SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Rolety mogą całkowicie odmienić nasz salon

 

Salon jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. To tutaj przesiadujemy najdłużej, to również tutaj przyjmujemy naszych gości. Warto więc zadbać o to, aby był elegancki i robił wrażenie. Nie potrzebujemy do tego kosztownego remontu. Interesujący efekt uzyskamy jedynie dzięki samym zasłonom okiennym. Jaki rodzaj zasłon zastosować w salonie? Nie zapominajmy o funkcjonalności.

 

Plisy? Zawsze w modzie

Plisy to modne i popularne rozwiązanie, które dodatkowo jest niezwykle praktyczne. Szczególną uwagę należy zwrócić na konstrukcję plis. Jest ona inna niż w przypadku standardowych rolet. To właśnie ta harmonijkowa powierzchnia czyni je tak wyjątkowymi. Ale na doskonałym efekcie wizualnym się nie kończy.

Dzięki temu, że plisy możemy przesuwać zarówno w górę, jak i w dół, możemy sami zdecydować, którą cześć okna zasłonić. Idealnie sprawdzi się to w salonie. W nocy możemy zasłonić całe okno, a w dzień tylko górę, albo dół, w zależności od naszych potrzeb.

 

A może żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane są miłe dla oka. Jak sama nazwa wskazuje, są wykonane z drewna, a więc mamy do czynienia z naturalnymi materiałami. Poza tym, drewno jest zawsze w modzie i pasuje nie tylko do klasycznych wnętrz, ale także nowoczesnych. Tym bardziej dziś, kiedy coraz popularniejszy jest wystrój w stylu skandynawskim.

 

Rolety dzień-noc praktyka i elegancja

Rolety typu dzień-noc to prawdziwy hit sezonu. To nowoczesny desing połączony z klasyką. Dzięki temu taka roleta idealnie sprawdzi się w każdym salonie.

Rolety te dają możliwość płynnej regulacji dopływu światła do pomieszczenia, a więc są wyjątkowo funkcjonalne. Roleta została tak zaprojektowana, aby w pełni zastąpić firankę oraz tradycyjną zasłonę.