SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Rolety rzymskie – tradycja w nowoczesnym wydaniu

 

Rolety rzymskie są bardzo funkcjonalne i estetyczne. Idealnie pasują do wnętrz nowoczesnych oraz stylowych. Dlaczego warto je zamontować?

 

Niespotykany urok rolet rzymskich

Rolety rzymskie to bardzo proste zasłony. Ich mechanizm jest równie prosty w działaniu. Materiał, który zasłania okna można łatwo opuszczać i podnosić przy pomocy łańcuszka. Całość podnosi się tworząc wyjątkowy, pofałdowany wzór, który nakłada się na siebie, a po opuszczeniu, tkanina znów jest gładka. Rolety rzymskie nadają wnętrzu niesamowitego klimatu i tworzą wyjątkowy nastrój.

Mamy też sporą liczbę kombinacji. W zależności od tego, jaki efekt chcemy uzyskać, rolety mogą być uszyte z różnych tkanin. Te z cienkiego materiału z powodzeniem zastąpią tradycyjną firankę. Jeśli użyjemy grubszej tkaniny, uzyskamy skuteczną zasłonę, która da nam pełną ochronę przed słońcem oraz prywatność.

 

Rolety rzymskie i ich funkcjonalność

To co najbardziej zachwyca w tego typu roletach to ich funkcjonalność. Rolety rzymskie można montować zarówno do skrzydeł okiennych, jak i do ścian, wnęk, sufitów.

Są także bardzo funkcjonalne z uwagi na proste czyszczenie, zwłaszcza w kuchni, w której cały czas coś się dzieje. Roletę rzymską wystarczy zdjąć z okna i samą tkaninę włożyć do pralki. Sposób czyszczenia zależy oczywiście od materiału, z którego są one wykonane.

 

Rolety rzymskie to gustowne i praktyczne rozwiązanie. Nadadzą wnętrzu nie tylko uroku, ale także są proste w montażu oraz łatwe w utrzymaniu w czystości.