SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Rolety i żaluzje chronią elektronikę – jak zabezpieczyć sprzęt przed powstawaniem przebarwień i plam?

 

Elektronika stanowi bardzo ważny element w naszym życiu. Ułatwia nam kontakty międzyludzkie, pozwala ciekawie spędzać czas. Jej jedynym minusem jest niestety cena. Aby więc nie kupować co kilka miesięcy nowych sprzętów warto o nie właściwie zadbać. Pomogą nam w tym odpowiednio dobrane zasłony okienne, rolety i żaluzje.

 

Jak rolety chronią elektronikę?

Jeśli kiedykolwiek musieliśmy pracować na laptopie lub tablecie, na których matryce padają promienie słoneczne, to wiemy, że jest to praktycznie niewykonalna czynność. W upalny dzień, kiedy słońce pada przed otwarte okno, może mieć ono tyle energii, by uszkodzić delikatne monitory. Kiedy taka ekspozycja trwa dłużej, to może dojść również do powstania nieestetycznych przebarwień na meblach i obudowie elektroniki. Słońce potrafi także na stałe uszkodzić systemy głośności oraz ładowania. 

 

Rolety i żaluzje mogą być świetnym sposobem, aby utrzymać nasze przedmioty gospodarstwa domowego w jak najlepszym stanie. Nie muszą być one wykonane z grubych materiałów, by skutecznie rozpraszać promienie słoneczne. 

 

Odpowiedni nastrój

Dzięki roletom i żaluzjom jesteśmy w stanie stworzyć we własnym salonie prawdziwe kino domowe i to nawet w środku dnia. Całkowicie zaciemniające rolety są dobrym wyborem, kiedy zbudowanie odpowiedniego nastroju jest dla nas ważnym aspektem podczas wielogodzinnych sesji z filmami lub grami. Zakup osłon okiennych okazuje się być dobrą inwestycją – nie tylko umożliwia stworzenie unikalnego klimatu, ale również chroni naszą elektronikę przed uszkodzeniem.