SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

A co z ogrodem zimowym?

 

Ogród zimowy to wspaniałe miejsce, w którym zimą możemy spokojnie posiedzieć i rozkoszować się zimową aurą, a latem możemy cieszyć się dobrą pogodą. Pośród ulubionej roślinności odpowiednio doświetlanej przez większe i mniejsze przeszklenia, możemy zapomnieć o wszystkich problemach i całkowicie się zrelaksować. Jednak przychodzi taki czas, że i w takich przestrzeniach mamy ochotę zaciemnić pomieszczenie. Wtedy najlepiej sprawdzą się plisy. Dlaczego?

 

Ciesz się słońcem tylko jeśli chcesz

Plisy mają wiele praktycznych zastosowań. Wśród nich jest łatwość obsługi. W kilka chwil możemy całkowicie zaciemnić lub odsłonić okno. Wszystko zależy od tego, na co w danej chwili będziemy mieć ochotę. Plisy możemy także dowolnie regulować, co da nam pełną kontrolę nad oświetleniem. Idealnie sprawdzi się to w przeszklonej altanie.

 

Zobacz co zyskasz dzięki plisom

Plisy w altanie sprawdzą się idealnie nie tylko dlatego, że skutecznie ochronią nas przed słońcem, a stopnień zaciemnienia możemy dowolnie regulować. Możemy osłonę rozciągnąć do połowy okna, równocześnie zapewniając sobie przyjemny cień i wpadanie promieni słonecznych przez górną część szyby. Są też dodatkowe plusy.

Dzięki nim, zimą możemy całkowicie odsłonić okna i cieszyć się widokiem, a latem nasza altana zamieni się w zacienione schronienie.

Wspominaliśmy już, że plisy można dowolnie regulować. Przyda się to też kiedy na dworze bawią się dzieci lub zwierzęta. Możemy lekko uchylić naszą zasłonę i już mamy wszystko pod kontrolą.

 

Niezwykła ozdoba

Plisy zwijane w harmonijkę stanowią też nie lada ozdobę pełną uroku. W przeszkleniach o dużych gabarytach prezentują się bardzo delikatnie i nadadzą całej konstrukcji lekkości. Plisy występują też w dowolnych kolorach, co dodatkowo ułatwi nam dostosowanie zasłon okiennych do naszych indywidualnych wymagań i potrzeb.