SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Dlaczego warto zamówić rolety na wymiar?

 

Praktyczne zastosowanie oraz niepodważalne walory estetyczne sprawiły, że rolety stały się najpopularniejszym sposobem zasłaniania okien. Możemy sięgnąć po gotowe produkty, które niestety nie są doskonałe. Możemy też zamówić rolety zgodnie z naszymi upodobaniami i wytycznymi. Dlaczego warto zamówić rolety na wymiar?

 

Będą zawsze pasować

Gotowe rolety mają jedną poważną wadę. Są produkowane hurtowo i powinny pasować na jak największą liczbę okien. A te oczywiście nie są takie same. W konsekwencji zawsze może się okazać, że są odrobinę za szerokie, za wąskie lub za długie. Trzeba przy tym pamiętać, że każdy milimetr w jedną czy drugą stronę, robi spore znaczenie.

 

Inaczej jest oczywiście z roletami na wymiar. Dzięki temu, że są docinane pod indywidualny rozmiar, nie ma mowy o tym, że nie będą idealnie przylegać i działać. Nie ma też mowy o nieestetycznych i irytujących prześwitach, zwłaszcza jeśli mówimy o roletach w kasetach i prowadnicach.

 

Będą bardziej praktyczne i funkcjonalne

W zależności od rodzaju pomieszczenia w jakim ma zostać zamontowana roleta, mamy możliwość wybrania jej funkcji. Do kuchni możemy wybrać modele z tkaniny, która jest odporna na zabrudzenia, a do sypialni możemy wybrać rolety typu dzień-noc. My sami decydujemy o ich przeznaczeniu.

 

Trzeba pamiętać, że funkcje rolet nie ograniczają się wyłącznie do przyciemniania okien. Rolety na wymiar pozwalają na określenie strony sterowania, która nie będzie przeszkadzała w użytkowaniu samego okna, a wybrany model i mechanizm będzie dokładnie odpowiadał naszym indywidualnym potrzebom.

 

Będą ładniejsze i bardziej unikalne

Już wspominaliśmy o tym, że gotowe rolety są produkowane hurtowo. Dlatego nie raz zdarzy się, że nasz sąsiad, znajomy czy członek rodziny może mieć dokładnie taką samą roletę jak my. Ten problem znika kiedy zamówimy roletę na wymiar. W takim przypadku sami wybieramy rozmiar, mechanizm oraz materiał.

 

Będą lepszej jakości

Składając indywidualne zamówienie, mamy pewność, że firma wykona roletę z dbałością o każdy detal. Dostaniemy tkaniny wysokiej jakości, a całość zostanie wykonana według najwyższych standardów. Niestety, nie można tego powiedzieć o roletach z marketu, które bardzo często posiadają ukryte wady i nie są objęte gwarancją.