SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Jak przygotować dom na lato – wzorzyste materiały odmienią Wasze okna

 

Czekają nas upalne dni pełne słońca, a co za tym idzie, również więcej uciążliwych insektów. Dekoracje okienne na lato mogą być nie tylko piękne i oryginalne, ale i praktyczne. Wzorzyste rolety są niezastąpionym sposobem na powitanie lata i na poprawę nastroju, a w połączeniu z moskitierą, zapewnią nam spokój i ochronę przed słońcem. Sprawdźmy co jest modne w tym sezonie.

 

Niech poniesie nas fantazja

Wraz z nastaniem lata, słońce coraz dłużej unosi się na niebie. Czasem lubi promieniami przyświecić prosto w nasze okna. Jest na to prosta rada. Wystarczy zainwestować w rolety z odpowiednio grubego materiału, który skutecznie da nam poczucie prywatności oraz zatrzyma promienie słoneczne. Jednak materiał rolety wcale nie musi być nudny i szary.

W końcu każdy z nas ma swoją ulubioną kolorystykę i wzornictwo, w otoczeniu których czuje się najlepiej. Można wziąć pod uwagę swoje osobiste upodobania, a lato to specyficzna pora roku, w której możemy pozwolić sobie na nieco więcej odwagi.

 

Wzorzysta roleta na poprawę humoru

Zanim wybierzesz rolety na lato, dowiedz się co jest modne w tym sezonie. Pamiętaj przy tym, że roleta nie tylko musi być praktyczna, ale także może stanowić doskonałą dekorację wnętrza oraz poprawić nasz nastrój. Doskonale dobrane pod względem kolorystycznym rolety nie tylko wprowadzą nas w dobre samopoczucie. Pozwolą nam codziennie cieszyć się grą światła i cienia. Tutaj jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia.

 

Co jest modne w tym sezonie

W tym sezonie letnim, modne są wyraźne kolory. Mogą być to róże, fiolety oraz czerwienie. Pożądane są też barwy kontrastujące ze sobą. W modzie są wszelkie krzykliwe wzory, od nierównych pasów, po prążki. Taka roleta doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu i wniesie do mieszkania powiew świeżości oraz pozytywną energię.

 

Jak widzicie, roleta nie musi być nudna i szara. Tym bardziej w tym sezonie, kiedy można sobie pozwolić na trochę więcej odwagi.