SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Żaluzje aluminiowe – dlaczego warto kupić?

 

Żaluzje to jeden z najbardziej popularnych systemów osłon okiennych. Montowane są od bardzo dawna, zarówno w domach jak i biurach. To bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązanie. Szczególnie popularne są trwałe i stosunkowo tanie żaluzje aluminiowe, które dodatkowo doskonale chronią przed słońcem i wścibskim okiem sąsiadów.

 

Najpopularniejsze, ale czy najlepsze?

Żaluzje aluminiowe są bez wątpienia najpopularniejsze. Mają szerokie zastosowania w biurach i w wielu domach, ale czy tylko dlatego, że są tanie? To prawda, ich cena nie nadszarpnie domowego budżetu, ale to nie wszystko. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim ich wygląd i cała gama kompozycji, które klient ma do wyboru – miliony barw i odcieni, liczne warianty łącznie z lamelami drewnopodobnymi oraz całe zatrzęsienie różnych wymiarów i fasonów – wszystko to tworzy unikalne kompozycje, które świetnie wpasują się w każde wnętrze.

 

W praktyce siła

Żaluzje to nie tylko ozdoba, to przede wszystkim osłona przed zbyt intensywnym światłem oraz obrońca naszej prywatności. Do tego żaluzje aluminiowe są wyjątkowo funkcjonalne. Jest jeszcze jeden plus, o którym warto wspomnieć, to łatwość utrzymania ich w czystości. Żaluzje aluminiowe to jedne z przesłon okiennych, które się najprościej czyści. Bez trudu można je przetrzeć mokrą ściereczką. Jeśli są mniej zabrudzone, można jedynie użyć miotełki do kurzu.

 

Wszystko to sprawia, że żaluzje aluminiowe są najczęściej wybierane przez klientów. Łatwość w czyszczeniu, bogaty wybór, niska cena to to, co przyciąga do żaluzji aluminiowych rzesze zwolenników. A jeżeli do tego wszystkiego dodamy także fakt, że żaluzje te są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia – otrzymamy rozwiązanie, które na pewno warto rozważyć.