SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

Montaż Rolety Częstochowa

Samodzielny montaż rolet to nie czarna magia

 

Mnogość rozwiązań z dziedziny zasłaniania okien może przyprawić nas o poważny ból głowy. Całe szczęście, istnieje wiele fachowych salonów, w których bez problemu wybierzemy odpowiednią roletę, a także uzyskamy informacji o ich montażu. Takim miejscem jest salon rolety Częstochowa SDO Rolety.

 

Rolety to nie tylko piękne, ale i praktyczne rozwiązanie, dla wszystkich tych, którzy cenią sobie elegancję oraz prywatność. Mamy to szczęście, że wystrój wnętrza możemy dostosować całkowicie do naszych potrzeb i gustu. Ważnym elementem każdego mieszkania są właśnie rolety. Tutaj również mamy szeroki wybór. Możemy wybierać pośród niemal nieskończonej ilości barw, faktur oraz sposobów montażu. Wystarczy odwiedzić salon rolety Częstochowa SDO Rolety i zapoznać się z ofertą. Tam na pewno wybierzemy coś dla siebie.


Wybór wymarzonej rolety to jednak nie koniec naszych zmartwień. Pozostaje również kwestia montażu. Ten jednak z powodzeniem możemy zlecić profesjonalnej firmie. Jednak czy na pewno samodzielny montaż stanowi jakieś wyzwanie? Salon rolety Częstochowa SDO Rolety udzieli wszelkich niezbędnych porad.


Jednym z najpopularniejszych rodzajów rolet jest typ mini, który również znajduje się w ofercie salonu rolety Częstochowa SDO Rolety. Te produkty opierają się na konstrukcji, która pozwala na swobodne zamykanie i otwieranie okien. Ich samodzielny montaż to dziecinna zabawa i nie wymaga żadnych profesjonalnych narzędzi. Sama instalacja opiera się głównie na umocowaniu dołączonych do zestawu zaczepów, które służą do przytwierdzenia rolety do ramy okna. Najczęściej są wyposażone w taśmę dwustronną. Wystarczy więc ją odpowiednio przykleić do ramy okiennej. Warto pomóc sobie przy tym poziomicą. Krzywo przyklejone zaczepy mogą spowodować, że roleta będzie się krzywo zwijać i rozwijać. A to z kolei może prowadzić do niszczenia się materiału oraz tworzenia prześwitów.


Montaż rolet typu mini jest dziecinnie prosty. Ale i pozostałe typy rolet wewnętrznych możemy z łatwością zamontować samodzielnie. W razie wątpliwości, zawsze można spytać o pomoc fachowców w salonie rolety Częstochowa SDO Rolety.