SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

Plisy Częstochowa

Żaluzje plisowane, rozwiązanie na każde okno.

 

Żaluzje plisowane, zwane też plisami, swoją przygodę jako przesłony wnętrz rozpoczęły stosunkowo niedawno. Szybko znalazły jednak rzeszę zwolenników i obecnie stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań przesłaniania okien. Salon plisy Częstochowa SDO Rolety ma je również w swojej ofercie.

 

Kluczowym atutem plis jest ich innowacyjna i praktyczna konstrukcja, dzięki której mogą być montowane na każdym rodzaju okien, również tych dachowych. Z kolei brak kaset w ramie powoduje, że z powodzeniem zamontujemy na oknach o nietypowym kształcie. W żaluzjach plisowanych zastosowano dwa ruchome profile. Dzięki temu materiał można zasuwać w górę i w dół. Co to oznacza w praktyce? Można przysłonić okno w dowolny sposób, na przykład tylko dolną, lub tylko górną część. O szerszych zastosowaniach plisów i sposobie ich działania możemy dowiedzieć się w salonie plisy Częstochowa SDO Rolety.

 

A jak plisy spełniają swoje zadanie? Okazuje się, że bardzo dobrze. W salonach takich jak plisy Częstochowa SDO Rolety możemy zamówić dowolny materiał. Mamy więc do wyboru kolory jasne i stonowane, możemy się również zdecydować na odważniejsze barwy, na przykład krwistą czerwień i ciemny fiolet. Wybierać możemy także pomiędzy materiałami przezroczystymi, półprzezroczystymi, a również tymi, które nie przepuszczą żadnych promieni słonecznych i dadzą nam stuprocentowe poczucie intymności.


Plisy są stosunkowo nowe na rynku, jednak już cieszą się wielkim zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego, są bowiem proste w czyszczeniu, praktyczne, a ich wygląd możemy dostosować do każdego wystroju wnętrza. Co ważniejsze, zamontujemy je na oknach, na których standardowe zasłony nie znalazły zastosowania.