SDO Rolety
Kreator Facebook Instagram

34 307 00 22

biuro@sdorolety.pl

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Czuj się zawsze miło i przyjemnie w swoim domu

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              Zadbamy o Twoją prywatność...

 •  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

              …ze smakiem i w dobrym stylu

« Powrót

Rolety na dzień i na noc

 

Rolety typu „dzień-noc” to najnowsza propozycja wśród osłon okiennych. Dzięki swoim uniwersalnym zastosowaniom, zdobyła już spore uznanie wśród klientów.

 

Jak to działa?

Tkanina rolety „dzień-noc” zbudowana jest z przezroczystych i zaciemniających pasów. Dzięki temu są nie tylko efektowne, ale i praktyczne, idealnie sprawdzają się zarówno za dnia, jak i w nocy. Nałożenie na siebie dwóch warstw tkaniny i przesuwanie ich względem siebie daje bardzo wiele możliwości regulacji stopnia zaciemnienia. Innymi słowy, w dzień mamy pełną kontrolę nad promieniami słońca, a w nocy możemy cieszyć się naszą prywatnością.

 

Praktyczność i styl 

Rolety typu „dzień-noc” to nie tylko praktycznie rozwiązanie, to także piękny element dekoracyjny. Dzięki nim nadamy całemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Zastosowanie dwóch rodzajów materiału sprawi, że możemy sami decydować o tym, ile promieni słońca wpadnie przez nasze okno.


A to nie wszystko, wybierając roletę „dzień-noc”, możemy wybierać spośród różnobarwnych kolorów i tkanin. Możemy więc dodatkowo podkreślić wystrój naszego mieszkania. Nie trzeba się również martwić o to, że tkaniny szybko się zepsują, lub wyblakną. Większość tkanin w roletach materiałowych jest odporna dla blaknięcie i posiada impregnat antystatyczny co zapobiega nadmiernemu osiadaniu kurzu.

 

Dlaczego warto?

Patrząc na zalety rolet „dzień-noc”, trudno oprzeć się wrażeniu, że to idealne rozwiązanie do każdego domu i wnętrza. Czy aby na pewno? Przyjrzyjmy się dokładniej wszystkim zaletom.


Ta innowacyjna roleta, pozwala dokładnie regulować sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu materiału przy opuszczonej rolecie można oglądać widoki na zewnątrz, a zmieniając ustawienie w inny sposób, zapewnimy sobie pełną dyskrecję w nocy.


Opisywany rodzaj rolet z powodzeniem zastąpi nam dotychczasowe osłony takie jak firany, żaluzje i zasłony. Dodajmy do tego niską cenę i możliwość łatwego montażu, a będziemy mieć roletę idealną.